Cursusdata2019-01-19T22:57:31+00:00

Cursusdata

De lessen van  de typecursus kunnen op het instituut als ook op de scholen worden gevolgd. Op het instituut is het mogelijk om wekelijks te starten. Voor de scholen gelden de vermelde startdata.

Instituut                             

Dinsdagmiddag 16.00 – 17.00 uur
Dinsdagmiddag 17.00 – 18.00 uur
Dinsdagavond 19.00 – 20.00 uur
Woensdagmiddag 13.30 – 14.30 uur
Woensdagmiddag 14.30 – 15.30 uur

Scholen

Groepsindeling gaat op volgorde van binnenkomst. (Maximaal 15 cursisten).
Is de groep vol, dan wordt er aansluitend een tweede groep gepland.

Staat de school van uw zoon/dochter er niet bij?
Stel zelf een groep samen en uw kind volgt de cursus gratis!

cursusdata typecursus

Gemiddelde van totaal 151 beoordelingen

Bekijk de beoordelingen
* Scroll de tabel horizontaal voor meer informatie
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
't StartblokSt. JozefschoolVrijdag20 sep 201915.15-16.15 13 sep 2019
St. JozefschoolSt. JozefschoolVrijdag20 sep 201915.15-16.15 13 sep 2019
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
De BolsterSchool op de BergDinsdag07 jan 202015.15-16.1506 dec 2019
De Drieslag PCBS De ParkschoolDonderdag09 jan 2020 14.15-15.1506 dec 2019
De Kameleon De Zonnewijzer Maandag06 jan 2020 14.15-15.15 06 dec 2019
De Kubus De Kubus Dinsdag7 apr 2020 14.15-15.15 1 feb 2020
De Weesboom De WeesboomDonderdag13 dec 201815.15-16.151 dec 2018
PCBS De Parkschool PCBS De Parkschool Donderdag09 jan 2020 14.15-15.15 06 dec 2019
De Zonnewijzer De Zonnewijzer Maandag06 jan 2020 14.15-15.15 06 dec 2019
Gabrie Mehenschool Gabrie Mehenschool Dinsdag24 sep 201914.30-15.30 20 sep 2019
GondelierGondelierDinsdag17 sep 201914.15-15.15 13 sep 2019
Joost vd Vondelschool Joost vd Vondelschool Dinsdag07 jan 202014.30-15.30 06 dec 2019
Meander/groep 7 MeanderOnder schooltijdVia school
't Anker 't Anker Maandag30 maart 2020 14.15-15.15 01 feb 2020
VuurvogelGondelierDinsdag17 sep 2019 14.15-15.15 13 sep 2019
De Achtbaan De Zonnewijzer Maandag06 jan 2020 14.15-15.15 06 dec 2019
De Breede Hei De Breede Hei Dinsdag24 sep 2019 14.15-15.15 20 sep 2019
De Malelande De Malelande Dinsdag07 jan 2020 14.30-15.30 06 dec 2019
De Wonderboom De Wonderboom Donderdag19 sep 2019 14.15-15.15 13 sep 2019
CaeciliaschoolCaeciliaschoolDonderdag9 apr 202014.30-15.30 1 feb 2020
AloysiusschoolPWA BeekensteinWoensdag8 apr 2020 14.30-15.30 1 feb 2020
School op de Berg School op de Berg Dinsdag07 jan 202014.15-15.15 06 dec 2019
De Dubbelster/groep 8De Dubbelster Dinsdag24 sep 2019 14.00-15.00 13 sep 2019
KonTiki/OBS Atlantis KonTikiWoensdag08 jan 2020 14.15-15.15 06 dec 2019
PWA Beekenstein PWA Beekenstein Woensdag8 apr 2020 14.30-15.30 1 feb 2020
ASVASVDinsdag07 jan 202014.30-15.30 06 dec 2019
OBS Atlantis/KonTiki OBS Atlantis Maandag06 jan 2020 14.15-15.15 06 dec 2019
DaVinci Eemland (Zielhorst)DaVinci Eemland (Zielhorst)Vrijdag12 okt 201813.00-14.0010 okt 2018
De Dubbelster/groep 7De DubbelsterOnder schooltijdVia school
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
CalvijnschoolCalvijnschoolDinsdag15.30-16.30
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
KameleonKameleonDonderdag 09 jan 2020 14.15-15.15 06 dec 2019
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
De BiezenkringDe BiezenkringDonderdag6 september 201815.30 - 16.30 uur1 september 2018
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
De Gooise DaltonschoolDe Gooise DaltonschoolWoensdag18 sept 201912.30 - 13.30 uur13 sept 2019
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
BerkenschoolBerkenschoolWoensdag 18 sep 2019 14.15-15.15 13 sep 2019
De Biezen De Biezen Maandag16 dec 201914.30-15.30 27 sep 2019
De Langenoord De Langenoord Woensdag18 sep 201914.30-15.30 13 sep 2019
De Horizon De HorizonDinsdag7 apr 2020 15.00-16.00 1 feb 2020
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
St. Josephschool GondelierDinsdag11 sep 201815.15-16.15 7 sep 2018
St. JosephschoolKonTikiWoensdag12 dec 201815.15-16.151 dec 2018
St. JosephschoolOBS AtlantisMaandag10 dec 201815.15-16.151 dec 2018
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
De Bongerd MFC Atria Maandag16 sep 201914.15-15.15 13 sep 2019
De Brink MFC Atria Maandag16 sep 201915.15-16.1513 sep 2019
Het Kompas Het Kompas Dinsdag7 apr 202015.15-16.151 feb 2020
De Heerd De Holm Maandag16 sep 201914.15-15.1513 sep 2019
De Hobbit Het Kompas Dinsdag7 apr 202015.15-16.151 feb 2020
De Holm De Holm Maandag16 sep 201914.15-15.1513 sep 2019
KLA4MFC Atria Maandag16 sep 201914.15-15.15 13 sep 2019
Loysder Hoek 't Palet Vrijdag20 sep 201914.15-15.15 13 sep 2019
RossenbergMFC Atlas Maandag16 sep 201914.10-15.10 13 sep 2019
't Palet 't Palet Vrijdag20 sep 201914.15-15.15 13 sep 2019
't Ronde 't Ronde Maandag06 jan 202014.30-15.3006 dec 2019
Het Christal MFC Atlas Maandag16 sep 201915.15-16.1513 sep 2019
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
PWA NijkerkPWA NijkerkDinsdag 17 sep 2019 15.30-16.30 13 sep 2019
Het BakenHet BakenWoensdag8 april 202014.30 - 15.30 uur1 feb 2020
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
Wijkcentrum De BunthoefBloemenhof 2Woensdag28 maart 201813.30 - 14.30 uur21 maart 2018
Wijkcentrum De BunthoefBloemenhof 2Woensdag28 maart 201814.30 - 15.30 uur21 maart 2018
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
Montessori Soest Montessori Soest Dinsdag17 sep 201914.45-15.45 13 sep 2019
PWA Soest PWA Soest
De Achtbaan De Achtbaan
2e van der Huchtschool 2e van der Huchtschool Donderdag 19 sep 201915.30 - 16.30 13 sep 2019
3e van der Huchtschool3e van der HuchtschoolWoensdag08 jan 202013.00 - 14.00 06 dec 2019
SchoolLeslocatieLesdagStartdatumLestijdenAanmelden voor
StartbaanStartbaan

Ja, ik wil ook goed en sneller kunnen typen!

Gratis uitproberen
Direct aanmelden
testimonial icon

Docent: “We zien veel broertjes en zusjes na elkaar de cursus doen.

Dat geeft vertrouwen in de ervaringen van ouders.”

Leerling: “Mijn werkstuk gaat nu makkelijker

en sneller dan eerst.”

Ouder: “Net als autorijden of je zwemdiploma is een typecursus

iets waar je een leven lang plezier van hebt.”